O. Andrzej GĘGOTEK

Przełożony wspólnoty, Rektor kościoła, koordynator Apostolstwa Trzeźwości. Ur. 28.08.1965r. Wstąpił do Towarzystwa Jezusowego w 1995r. Studiował filozofię w Krakowie, teologię w Warszawie i duchowość w Rzymie. Święcenia kapłańskie przyjął w 2004r. W Zakopanem na Górce od 2013r.

O. Józef DOMARADZKI

Pomoc w kościele i w duszpasterstwie trzeźwości. Ur. 31.05.1943; wstąpił do Zakonu 30.09.1960; przyjął święcenia kapłańskie 15.08.1972. Długoletni duszpasterz w Rudzie Śląskiej i Kłodzku. W Zakopanem od 2008 roku.
hubicki

O. Jacek HUBICKI

Pomoc w kościele i w duszpasterstwie trzeźwości. Zastępuje kapelana szpitala. Ur. w Zakopanem. Do Towarzystwa wstąpił w 1986 roku. Święcenia otrzymał w 1999 roku. Na „Górce” od sierpnia 2014 roku.

Br. Michał KLIMCZAK

Ur. 01.10.1955 r. w Chełmcu koło Nowego Sącza. Do zakonu wstąpił 26.08.1977 r. Pracował w Wydawnictwie WAM. Od 1996-2006 w Zakopanem jako zakrystianin. Następnie w Bazylice NSPJ w Krakowie i od września 2009 ponownie w Zakopanem.
loska

O. Tadeusz LOSKA

Pomoc w kościele i w duszpasterstwie trzeźwości. Ur. 22.03.1933; wstąpił do Zakonu 30.07.1949; studiował filozofię w Krakowie, teologię w Warszawie i Monachium; święcenia kapłańskie przyjął 29.06.1959; pisarz, wykładowca, był proboszczem na Przegorzałach; w Zakopanem od 2011 roku.

 

O. Stanisław MAJCHER

Rekolekcjonista, ur. 17.07.1938 w Bukaczowcach, wstąpił do Zakonu 18 VIII 1956; studiował filozofię w Krakowie i teologię w Warszawie. Przyjął święcenia kapłańskie 25.06.1965; rozpoczął pracę na Górce w 1999 roku.

O. Andrzej MICHNIAK

Kapelan szpitala im. O. Sokołowskiego, ur. 9.11.1952 w Dzianiszu, wstąpił do Zakonu 10 XI 1967. Studiował filozofię w Krakowie 1973-76 i teologię w Warszawie 1976-80; przyjął święcenia kapłańskie 31.07.1979; rozpoczął prace na Górce w 1989 roku.

O. Jerzy SERMAK

Rekolekcjonista, ur. 07.01.1950 r. Wstąpił do Towarzystwa Jezusowego 11. 08. 1969 roku. Studiował filozofię w Krakowie a teologię i duchowość w Rzymie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1977 roku. Duszpasterz w Krakowie, Jastrzębiej Górze i Chicago. W Zakopanem na Górce od stycznia 2015 roku.

 
szczesny4

O. Maciej SZCZĘSNY

Rekolekcjonista. Wstąpił do Towarzystwa Jezusowego w 1987 roku. Studiował filozofię w Krakowie, teologię w Warszawie i teologię pastoralną w Rzymie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1998 roku. Na Górce od 2010 roku.