O. Tadeusz Hajduk

Dyrektor Domu Rekolekcyjnego.
 
 Tadeusz Hajduk SJ – lista wszystkich publikacji »
 

O. Stanisław MAJCHER

Rekolekcjonista, ur. 17.07.1938 w Bukaczowcach, wstąpił do Zakonu 18 VIII 1956; Studiował filozofię w Krakowie i teologię w Warszawie. Przyjął święcenia kapłańskie 25.06.1965; rozpoczął pracę na Górce w 1999 roku.
 
 
 
Stanisław Majcher SJ – lista wszystkich publikacji »
 

O. Jerzy MORDARSKI

Rekolekcjonista, urodzony w 1967 roku. Wstąpił do Towarzystwa Jezusowego w 1988 roku. Studiował filozofię w Krakowie i teologię w Warszawie oraz teologię duchowości w Rzymie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1999 roku. Posługiwał w domach rekolekcyjnych w Czechowicach-Dziedzicach i Częstochowie oraz wśród Polonii w Atenach i w Chicago. Od sierpnia 2019 roku na „Górce” w Zakopanem.
 
 

O. Jerzy SERMAK

Rekolekcjonista, ur. 07.01.1950 r. Wstąpił do Towarzystwa Jezusowego 11. 08. 1969 roku. Studiował filozofię w Krakowie a teologię i duchowość w Rzymie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1977 roku. Duszpasterz w Krakowie, Jastrzębiej Górze i Chicago. W Zakopanem na Górce od stycznia 2015 roku.

 
 Jerzy Sermak SJ – lista wszystkich publikacji »